ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 15759144
nr 1575 9144
Dekorelement
4 st, trä, 35x14 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:44:54
100 kr
150 kr